Uitbreiding van ons team

Ga terug

Wij zijn blij om te kunnen delen dat Klaartje van Gasteren sinds deze week mede-eigenaar is van De School voor Transitie: een secure base voor mensen en organisaties die vorm willen geven aan werkelijke verandering.

De School voor Transitie is dé expert die de wereld van persoonlijke groei en leiderschap samenbrengt met de praktische werkelijkheid van elke dag. Onze manier van werken? Verdieping waar dat mogelijk is, vertraging waar dat nodig is, versnelling waar het kan en altijd vanuit respect en betrokkenheid bij de business en organisaties waarvoor we werken en waarvan wij de taal spreken.

Wij kijken er met ons drieën en de anderen in Ons Team naar uit om met onze klanten, verder samen te gaan werken in het begeleiden van professionele, leiderschaps- en teamontwikkeling.